Užsakymas & pristatymas

Pristatymas

Siūlome pristatymo paslaugą Vilniuje tą pačią dieną. Pristatymas tą pačią dieną Vilniuje skiriasi priklausomai nuo atstumo iki mūsų parduotuvės ir kainuoja 2.89 euro.
Nacionalinis pristatymas už Vilniaus ribų kainuoja 5,89 euro užsakymams be sūrio ir alkoholio bei 9,67 euro užsakymams su sūriu ir alkoholiu, kuriuos vykdo Omniva Lietuva. Kilus klausimams ar smulkesnei informacijai, susisiekite su mumis el. paštu contact@lapetitefrance.lt arba +370 695 49 505. 

Kokybė, pjovimas ir svoriai

Tiksliai supjaustyti sūrį iki nurodyto svorio yra tikras menas. Sūrio pjaustymui mašinomis nenaudojame – viskas daroma rankomis. Visada stengiamės priartėti prie užsakyto kiekio kuo arčiau, jei vienoje prekėje „nukrenta“, siekiame kompensuoti kitą. Tas pats pasakytina ir apie atskirus sūrius, kadangi vėlgi rankų darbo, svoriai yra apytiksliai. Vienas „visas sunkvežimis“, apibūdinamas kaip 1,8 kg, skirsis nuo kito ir gali būti šiek tiek didesnis arba mažesnis.

Mokėjimas

Priimame mokėjimą internetu Visa, MasterCard, SEB, Swedbank, Luminor and Paysera. Jūsų mokėjimas apdorojamas per visiškai įgaliotą mokėjimo paslaugų teikėją (Paysera) kuri užtikrina, kad visa jūsų informacija išliks visiškai konfidenciali. Mokėjimas imamas jums pateikus užsakymą, o jei mokėjimas nepavyks, jūsų užsakymas nebus sėkmingai apdorotas. Patikrinkite, ar el. paštu gavote ne tik užsakymo patvirtinimą, bet ir apmokėjimo patvirtinimą. Jei negavote vieno iš šių, jūsų užsakymas gali būti nesėkmingas.

Grąžinti pinigus

Greitai gendančių prekių grąžinti nepriimame, tačiau visada stengsimės išspręsti visus jūsų užsakymo klausimus ir rasti tinkamą sprendimą.

Jei kiltų problemų dėl gautų produktų kokybės, galime paprašyti jūsų atsiųsti nuotraukas, kad galėtume geriau suprasti ir išspręsti problemą. Visada galite susisiekti su mumis dėl bet kokio grąžinimo klausimo adresu contact@lapetitefrance.lt.