T&CS

Šios bendrosios pardavimo sąlygos yra susijusios su prekyba www.lapetitefrance.lt svetainėje ir visa maisto prekių parduotuvės „La petite France“ (Ligoninės g. 11, LT-) produkcija.01140 VILNIUS) skirta fiziniams asmenims, išskyrus profesionalius klientus. Pastariesiems pagal pageidavimą pateikiame konkrečius įkainius ir sąlygas.

PARDAVIMAS ALKOHOLIU:

1 UŽSAKYMO PATVIRTINIMAS:

Automatinės registracijos sistemos yra laikomos užsakymo pobūdžio, turinio ir datos įrodymu. Klientui patvirtiname jo užsakymo priėmimą pastarojo nurodytu elektroninio pašto adresu. Pirkėjo pateikta informacija pateikdama užsakymą pastarąjį įpareigoja: atsiradus klaidai gavėjo kontaktinių duomenų formuluotėje, pardavėjas negali būti atsakingas už prekių nepristatymą. Visas papildomas išlaidas, atsiradusias dėl šių klaidų, padengs klientas.

2 KAINA:

Mūsų kainos, nustatytos eurais, nurodytos su visais mokesčiais, išvykstant iš VILNIAUS. Jie gali būti pakeisti be įspėjimo. Mūsų gaminiai visada parduodami kainomis, galiojančiomis užsakymo pateikimo dieną.

3-FRANCO:

Mūsų gaminiai Vilniuje ir jo regione gali būti pristatomi nemokamai už bet kokį užsakymą, kurio suma didesnė nei 50 € su PVM. Neviršijant šios vertės, apskaičiuojamas fiksuoto dydžio įnašas į siuntimo ir pakavimo išlaidas ir automatiškai pridedamas prie užsakymo sumos.

4-PARDAVIMAS UŽ LIETUVOJE:

Mūsų gaminių kainos ir automatiškai svetainėje paskaičiuotos siuntimo išlaidos galioja tik Lietuvoje. Taip pat galime pristatyti į visas Europos šalis. Tokiu atveju pirmiausia susisiekite su mumis ir nurodykite su pirkimu susijusius produktus, kad galėtume apskaičiuoti ir pasakyti siuntimo išlaidas.

5-TRANSPORTO ŽALA:

Visos prekės keliauja rizikuodami ir rizikuodami mūsų klientais. Todėl jie turi padaryti konkrečias rezervacijas tiesiogiai su vežėju, jei daiktai yra sugadinti arba trūkstami, ir patvirtinti šias rezervacijas registruotu laišku su gavimo patvirtinimu, išsiųstu paskutiniam vežėjui per tris (3) dienas nuo pristatymo.

6. ATŠAUKIMO TEISĖ:

Remiantis Lietuvos Respublikos teisės aktais, mūsų klientai turi 14 laisvų dienų (jei reikia pratęsti iki kitos darbo dienos), nuo kitos dienos po pakuotės gavimo, kad galėtų susidaryti nuomonę. Per šį 14 dienų laikotarpį mūsų klientai gali pasinaudoti savo teise atsisakyti sutarties, grąžindami mums nepriekaištingos būklės pakuotę * originalioje pakuotėje šiuo adresu:

UAB Iriška, "Little France"
Ligoninės g. 11, LT-01140 VILNIUS

Grąžinsime visą surinktą sumą, tik grąžinimo išlaidos liks mūsų klientams.

* Kelių rūšių prekių grąžinti negalima. Greitai gendančios prekės, pvz., šviežias maistas.

7-NUOSTATAI:

Joks užsakymas negali būti išsiųstas negavus apmokėjimo kreditine kortele arba banko pavedimu, išskyrus mokėjimą pristatymo metu*.
Mokėjimas kreditine kortele atliekamas tiesiogiai svetainėje saugioje aplinkoje ir neperžengiant mūsų svetainės serverio. 
Mūsų klientų patvirtintas pavedimas įsigalios tik atitinkamiems mokėjimo centrams (BANKUI) sutikus. Atsisakius šių mokėjimo centrų, užsakymas bus atšauktas ir apie tai informuojamas klientas.
Galiausiai pasiliekame teisę atmesti bet kokį užsakymą iš kliento, su kuriuo kyla ginčas.

8 - PRISTATYMAS:

Jie gaminami gavus užsakymus ir atsižvelgiant į produktų prieinamumą. Produkto prieinamumas skelbiamas svetainėje. Dedame visas pastangas, kad nurodytume kuo tikslesnį pristatymo laiką, tačiau jie iš esmės priklauso nuo transportavimo. Pavėluotas pristatymas jokiomis aplinkybėmis nesukels mūsų klientų ieškinio dėl žalos atlyginimo ar užsakymo atšaukimo.

9 UŽSAKYMO PAKEITIMAS:

Į bet kokį užsakymo pakeitimą ar atšaukimą, kurio pageidauja mūsų klientai, galima atsižvelgti tik tuo atveju, jei jis mus pasiekė raštu (el. paštu, telefonu, socialiniuose tinkluose) prieš išsiunčiant prekes.

* Vilnius only.

10- PATVIRTINIMAS:

Jūs pareiškiate, kad perskaitėte šias bendrąsias pardavimo sąlygas ir su jomis sutinkate prieš pateikdami užsakymą. Todėl jūsų užsakymo patvirtinimas reiškia, kad sutinkate su šiomis sąlygomis.

11-LŪŽYS:

Dedame visas pastangas, kad išlaikytume pakankamai atsargų. Tačiau kai kurių nuorodų gali trūkti ir tai neprisiima mūsų atsakomybės.

12 TURTŲ REZERVAS:

Pasiliekame nuosavybės teisę į tiekiamas prekes iki visiško kainos sumokėjimo, vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos įstatymų nuostatomis.

13 RIBOTŲ PREKIŲ:

Siekiant laikytis licencijavimo ir kitų teisės aktų, kai kurie produktai ir paslaugos šioje svetainėje yra prieinami tik tam tikroms klientų kategorijoms (pvz., 20 metų ir vyresniems žmonėms) ("Apribotos prekės“).  Elementų, patenkančių į ribotų prekių kategoriją, tipas įtraukti alkoholį.